21:53:21
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 2. lap 
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 20. 14:20 | Sorszám: 1179
Fogalmam sincs mi lehet vele...

A "nagyok"? Kire gondolsz?

Jenner csak a 2. félidőben játszott, hozta a megbízható formáját, Cukic felrúgott mindenkit, de egyébként nagyon pörgött, nem volt rossz. Böde Dani egyszer megcsinált egy oda-vissza esernyőcselt, az nagy volt. Dibusz szimpatikus volt, rengeteget kommunikált a védőkkel, simán nyomta angolul.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 20. 10:35 | Sorszám: 1178
Valaki tud valamit az Üllői129 honlapról? Nálam nem működik...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 20. 08:27 | Sorszám: 1177
Köszi a beszámolót. A "nagyok" hogyan muzsikáltak?
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 18. 21:56 | Sorszám: 1176
Kinn voltam ma a Soroksár elleni edzőmeccsen. Nagyon élveztem, voltunk vagy 1500-an, jó hangulat, jó idő, néha jó foci.

Holman és Busai (a két gól ellenére) kicsit halványabb volt a mezőnyjátékban, Leonardo ismét igazolta, hogy miért is kivételes képességű játékos, Jovanovic nagyon lelkes volt, a fiatalok közül Péter Antalt kell kiemelkedni, jó felépítésű (ellentétben a többi nyeszlett fiatal játékosunkkal), magabiztosnak tűnik, és helyenként ügyes megoldásokra képes (lsd. gól).

Bizakodó vagyok Doll csapatával kapcsolatban, remélem jól sikerül a felkészülés.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 08:06 | Sorszám: 1175
Kurucz szerintem jobb kapus Levinél, de a sérülése miatt nem tudta megmutatni magát. Azt sem tudom, hogy most hol tart a felépülésben. Dénes számomra kétarcú volt, előbb többször is betlizett, másodjára viszont a szemünket is kivédte ellenünk. A Pécs további mérkőzéseit meg nem követtem. Levit nem tartom rossz kapusnak, a vonalon bravúrokra képes, de a kifutásai (nem mindig) borzalmasak, önveszélyesek. Hihetetlen fiatal kapus, fejlődhet még, s a konkurencia bizonyára jobb teljesítményre és munkára sarkallja majd. De hogy ki védjen, ki legyen az első számú hálóőrünk, most még nem tudom megállapítani.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 15. 16:25 | Sorszám: 1174

Kapuskérdésben én már nem igazán tudom, mi lenne a jó megoldás. Dibusz, Jova vagy Kuruc.

Alapvetően én inkább a Kurucot védetném, ha nem lenne sérült...
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 15. 16:24 | Sorszám: 1173

Én se vagyok egy fészbukos, konkrétan nem vagyok regisztrálva, ellenállok.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 15. 13:40 | Sorszám: 1172
Facebook. Oda viszont én nem megyek.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 15. 13:34 | Sorszám: 1171
Hová lett innen a Fradis társaság?
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 15. 12:22 | Sorszám: 1170
Kedden megérkezett Trinidad és Tobagóba a Ferencváros december 30-án, tragikus előzményeket követően elhunyt trinidadi labdarúgójának, Akeem Adamsnek a holtteste, méghozzá az őt Budapesten ápoló édesanya, Ancilla Dick-Adams, valamint testvére, Akini társaságában. A gyászoló családtagok a hazaérkezést követően nyilatkoztak a reptéren, Adams édesanyja szomorúságáról és öröméről is beszámolhatott.

„Öröm és megkönnyebbülés, hogy végre hazatérhettünk, családtagjaink és barátaink közé, és mindenkit épségben, egészségben találtunk” – nyilatkozta a játékos édesanyja a Piarco reptéren megtartott keddi sajtótájékoztatón.

„Szomorúság van bennem, de van itt helye az örömnek is” – mondta Ancilla Dick-Adams, miközben szívtájékon megérintett a mellkasát, és mindenkinek megköszönte az elmúlt három hónap során nyújtott támogatást.

„Tudom, hogy ő (Akeem) jó helyen van az Úr mellett... Én tudom. Isten áldja az orvosokat azért, hogy három hónapig még életben tartották őt a kórházban. Az az időszak, amit vele tölthettem még el a kórházban, jó volt. A közelében lehettem, és volt időszak, amikor javult az állapota. Imádkoztunk érte. De nemcsak mi, hanem az egész ország imádkozott, (itt hazájára, Trinidad és Togabóra gondolt, a szerz.), Budapest imádkozott, egész Magyarország imádkozott, Európa imádkozott, és az imádság működött. Mi három csodálatos hónapot tölthettünk még vele. Ő már éppen kezdett jobban lenni, és amikor arra gondoltunk, hogy talán velünk is maradhat, akkor az Úrhoz kellett mennie. Mégsem maradhatott velünk. Élveztem ezt a három hónapot vele. Kemény időszak volt, de örömteli.”

„Úgy emlékszem rá, mint egy nagyszerű emberre. Mindenek előtt ez az, ami emlékként róla megmarad bennem. Senki sem tudott a személyével akkora örömet szerezni nekem, mint ő” – mondta Akini, aki a testvérét gyászolja.

Anil Roberts sportminiszter szintén megjelent a reptéren, ő „nagy játékosként” emlékezett a december 30-án elhunyt Adamsre, akit pénteken temetnek el.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 14. 08:16 | Sorszám: 1169
Loptam az Üllőiről: "Megérkezett a Fra-Dibusz Pécsről."

Ha minden igaz, napokon belül mosoly lesz. Pali-mosoly. Hogy Dibusz jobb kapus-e mint Levi, nem tudom megítélni, de én óriási különbséget nem látok.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 13. 10:51 | Sorszám: 1168
Friss, ropogós Orosz Pali interjú:
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 09. 12:16 | Sorszám: 1167
Kokó interjúja Orosz Palival. Az őszről, Monizról, Gersonról, Dollról:


mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. január 08. 14:45 | Sorszám: 1166
- Doll megtartotta első edzését.
- Leo most landolt Ferihegyen.
- A Fradiszív információi szerint Hajnal Tamással felvettük a kapcsolatot.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 07. 15:13 | Sorszám: 1165
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 07. 15:12 | Sorszám: 1164
Nagy spíler, de erős kétségeim vannak afelől, hogy teljes erőbedobásra fogható nálunk...
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 07. 15:03 | Sorszám: 1163

Doll elkezdte az edzéseket. Gersonnal szerződést bontottunk, Leonardo maradása még kérdéses.

Nem is tudom mi lenne a legjobb megoldás. Maradjon, mert kétségkívül jó futballistáról van szó, és majd Doll helyreteszi, vagy inkább menjen, mert többet árt mint használ...
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 06. 11:41 | Sorszám: 1162
BUÉK !
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 06. 09:07 | Sorszám: 1161

Nekünk, szurkolóknak, családjának és barátainak felfoghatatlan, hogy 22 évesen miért kell meghalnia egy sportembernek, de azt gondolom, hogy a kialakult helyzetben talán helyesen döntött a sors.
Isten nyugosztaljon Akeem.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 06. 09:00 | Sorszám: 1160

Isten nyugosztalja.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 06. 08:59 | Sorszám: 1159
Boldog új évet kívánok minden fórumtársamnak!
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 04. 02:30 | Sorszám: 1158
Január 3-án elhunyt Helyey László.
Nagy Fradi-drukker volt.
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 30. 17:20 | Sorszám: 1157
Ez borzasztó!
Nem szabad ilyen fiatalon meghalni!
góbé
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 30. 16:49 | Sorszám: 1156
Isten nyugtassa szegényt!!!!
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 30. 16:22 | Sorszám: 1155

Elhunyt Adams......
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...